Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeMax

    csendes tag

    Sziasztok! Őrületesen nagy hülyeséget csináltam( nem is tudom minek fogtam bele :( ) Röviden és érthetően próbálom megfogalmazni. Volt a winchesteren 3 partició az egyiket (nevezzük 1esnek) formáztam majd a kötetet is töröltem a középsőt(2es) pedig kiszerettem volna erre terjeszteni és a folyamat közbe a lemezkezelő figyelmeztetett hogy dinamikus lemezt fog ezáltal csinálni a meghajtóból(nem gondoltam volna hogy ez probléma). Meg is tette igazából nem változott semmi ugyan úgy 3 particó(felül arany csíkkal a win7 lemezkezelőjébe) volt nem lett nagyobb a középső gondoltam törlöm a legelsőt és újrapróbálom( ez az amit szerettem volna beolvasztani a középsőbe).Na most ott tartok hogy a középső amin a legfontosabb adataim voltak elveszett... Nem formáztam, nem írtam rá, nem csináltam semmilyen olvasási és írási műveletet a lemezre azóta!!! a harmadik particiónak az ég egy adta világon SEMMI baja amit megint csak furcsálok. Légyszives segítsetek nekem nem tudok mit tenni, pedig direkt utánaolvastam és több helyen is írták hogy adatvesztés nélkül lehet kiterjeszteni particiót.

Új hozzászólás Aktív témák