Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz King Unique #49528 üzenetére

    Igazad lehet, tény hogy valóban nem annyira stabil a csatlakozás, mint amikor pl. egy PD-t dugok a portba. Lötyög, bár hiába mozgattam a csatolót, változás nem történt.

    Próbáltam most (kétszer is) a host controller és a gyökérhub eltávolítását, sajnos nem jött be. A gyártói eszközillesztő eltávolítása után sem.

    Maguk a portok működnek, minden mást felismernek, csak ezt a külső vinyót nem. (más külső vinyóval még nem próbáltam, de telefon és PD kivétel nélkül mind működik). Feleségemnek hasonló gépe van, ott az oldalsó portok is gyönyörűen működnek, talán tényleg az áramfelvétellel lehet gond és simán működne a vinyó, ha külső tápja lenne.

    Úgy látom, nem igazán akar ez működni sehogy sem, szerencsére nem kell kidokkolnom sem így, hogy az egyik hátsó port még "engedelmeskedik". Jobb híján ez azért így is közel tökéletes megoldás lesz.

    Gyári kábelt használok, de megkérdezem jövő héten az IT-sokat, hátha van hasonló külső vinyójuk és vagy azt kölcsönkérni (más külső vinyó megy-e), vagy legalább a kábelt (azzal megy-e az enyém).

    Köszönöm szépen a türelmedet és a segítségedet!

Új hozzászólás Aktív témák