Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz King Unique #47014 üzenetére

    lehet, hogy tényleg nem jó a tápellátás, de nem ez okozta a galibát.
    4500 a spin up time hdsentinel szerintem.
    ennél csak 2x több az asztali pc-mé, ami 7 éve megy és sokkal többet, mint az 1 hónapos wd.

    ami szerintem betette a kaput a hdd-nek, hogy a pc első usb csatijába dugtam.
    de erre sem vennék 100% mérget, mert működött onnan is.
    win felismerte, telepítette az illesztőt, hdsentinel láttam, win látta, nem dobta el, stb.
    de utána bedugtam hátra.

    úgy gondolom, hogy formázni fogom ezt a hdd-t, mert nincs kedvem napokat várni, míg a programok dolgoznak vele/rajta.

    a chkdsk dolgozik vele, de azt sem látom, hol tart a folyamat, de órák után sem lett semmi.
    testdisk is elkezdett analizálni, de 5 perc után ment 1%-ot...szóval azt nem várom ki.
    recuva szépen lát minden filet (pontosabban ha 2 napot várnék, akkor látná mindet), de itt is vagy 2 nap lenne, míg beolvasna minden filet. 1 óra után 2%-on volt és pár ezer filet meg is talált, szépen le is tudtam menteni.

    mivel nagyjából úgy látom, hogy a korábbi külső hdd-men + pc-n megvan minden 95%-ban, így én formázni fogom és majd apránként visszamásolom. még így is gyorsabb, míg 1 napot várni testdiskre, ami aztán lehet nem is csinál semmit.
    de az biztos, hogy külső hdd-t én erre a pc-re, előre meg főleg, nem teszek sose

Új hozzászólás Aktív témák