Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maxfischer

    csendes tag

    válasz mr_ricsi #18322 üzenetére

    Mindegyik merevlemez között van egy üres hely, és a Hard Disk Sentinel szerint az eddigi max. mért hőmérséklet 27 fok volt.
    A stabilitásteszt mit takar? Nem futtattam sem ilyet, sem memória tesztet még ezen a gépen.

    Az energigazdálkodási beállításoknál már korábban beállítottam, hogy alvó állapotot ne is indítson, a merevlemezek kikapcsolásához pedig 3000 percet állítottam.

    A 2-3 kattanás olyan, amit menet közben is hallhatsz a vinyóból?
    Menet közben nem figyeltem meg kattanást. Leállításkor konkrétan azt csinálja a rendszer merevlemez (HD103UJ), hogy felpörög, kattan, felpörög, kattan, majd ezután áll le a gép. Lemértem, indításnál kb. 15-20 másodpercig áll az alaplap bejelentkező logójánál a gép (1 és 3 vinyóval is), újraindításnál viszont 1 merevlemezzel kb. fél percig, 3 merevlemezzel pedig több mint egy percig áll, és indítgatja a merevlemezeket. A kikapcsolás kb. fél percig tart. Ha azt mondod, hogy ez normális, akkor megnyugodtam, csak az előző gépemnél (szintén 3 hdd) csak pár másodpercig mutatta a logót, és már indította is a windowst.

Új hozzászólás Aktív témák