Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thomasrc

    tag

    válasz TeeJay #32115 üzenetére

    A HDR váltást csak érintőlegesen teszteltem, mert nem műfajom, de nálam rendben váltott oda és vissza is módot a képernyő.

    A frame bevillanást én akkor tapasztalom, amikor ki van kapcsolva a gyorskeresés (MPC-BE ennek hívja a kulcskockára ugrást), de a pillanatnyi villanástól eltekintve nekem ment tovább szépen a lejátszás, de nyilván meg kell várni, hogy beletekerés után felteljen a buffer, utána lesz folyamatos a kép.

    4K-nál nálam képkockaeldobás nincs, csak 10 percenkénti ismétlés, de ez tudtommal NVIDIA "sajátosság", jelentkezik más anyagnál is. Egyáltalán a kártyád támogatja a HEVC dekódolását? Nem lehet, hogy az a baj, hogy a CPU végzi helyette a dekódolást és nem elég hozzá az ereje, ezért dobálja a képkockákat?

    "Tesztelem az MPC video renderert, ezt legalább fejlesztik és várjuk mi lesz belőle"

    Legyen úgy. Igyekszem én is szemmel tartani a projektet, mert amúgy tetszik a letisztultsága, de az nekem nagyon hiányzik belőle, hogy a feliratot a képre igazítsa plusz a képernyőnkénti kalibrációs opciók. Lehet, hogy egyik nap összeírom ezeket a hiányosságokat és felterjesztem a fejlesztője felé. :U

Új hozzászólás Aktív témák