Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz Syz #23708 üzenetére

    Nos, valószínűsítem, hogy az lesz nálad is, mint nálam, hogy a VGA-ink egyszerűen még túlságosan frissek, a program még nem ismeri az architektúrákat, legalábbis ez a tippem, ugyanis a hivatalos oldal szerint:

    "Video card with hardware support for DirectX 11: NVIDIA GeForce graphics card the 400th, 500th, 600th, 700th, 800th, 900th series; or graphics card AMD Radeon HD 5000th, 6000th, 7000th, 8000th series; or graphics card AMD Radeon R5/R7/R9 200th, 300th series; or AMD APU with built-in graphics processor; or INTEL integrated GPU on the 3rd Generation Intel® Core™ processors or higher."

    Szerintem A fejlesztőnek be kell még építeni az új szériák támogatását, hogy működjön. Ma üzemeltem be egy RX470-et és most nálam sem megy, kizárólag a HD Graphics-ot látja. Írtam egy emailt néhány perce a hivatalos support címre ez ügyben. Kíváncsi vagyok, hogy kapok-e majd választ és ha igen, akkor mit.
    Bár valamiért a BlueSky sem működik, ami azért nagyon fura, mert azt pont a GCN-hez tervezték. :F
    Valószínűleg itt is hiányzik a Polaris support.

    A Dmitri az összes létező DX11-es architektúrát támogatja csak a legújabbakat nem. :( Remélhetőleg lesz majd ezekhez is.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák