Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krizmo_

    addikt

    válasz amdathlonxp #6 üzenetére

    Amúgy, ha elolvassa valaki a mosógép használati utasítását, akkor tudja mit hova kell tenni, és hogy kell csinálni.
    Nem tudom másoknál hogy van, de a mi gépünkön meg van határozva, hogy hova kell tenni a mosóport/vízlágyítót, és hova kell önteni az öblítőt. A mosóporon és az öblítőn meg rajta van, hogy mennyit kell adagolni, csak el kell olvasni.

    A mi gépünkön a gyors program az 1 óra, ez a legkevesebb, és ez a kímélő programnál van, de minden programnál belehet állítani.

    Ha alacsony hőfokon mosunk, akkor érdemes a mosógépet átmosni 90 fokon, alkalmanként.
    És, ami még fontos a vízlágyító, mert Magyarországon szinte mindenhol kemény a víz.
    Ezeket az információkat, amit most leírtam a mosógép használati utasításából szedtem, azt mindig el kell olvasni, és mindegyik géppel úgy kell bánni, ahogy az ott le van írva.
    De igazából ez mindenre általános érvényű, ha veszünk valamit meg kell nézni mi van ráírva, hogy kell használni, persze valaminél vásárlás előtt vonatkozik ez.....

    Szerk.:
    Amúgy, ha már megráz a mosógép, mert belenyúlsz, akkor ott már valami nagyon nem stimmel.......

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák