Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    Sziasztok!

    Találtam az ebay en egy erősítőt amiről szakértelem hiányában nem tudom eldönteni hogy mi akar lenni, de nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Ugyan is már jópár éve szeretnék egy nem audiophil de jó minőségű 5.1 es rendszert (megszoktam hogy hátulról is szól a zene, nem tehetek róla :N ), de sose találtam nekem megfelelő erősítőt. Általában amelyiket nyugodtan ajánlják zenére, azok már 200 körül kezdődnek, és tele vannak pakolva rettenetes sok extrával, amire nekem egyáltalán nincs szükségem, úgy érzem az erősítő árának nagy %-át ezekre az extrákra dobnám ki, kismillió hdmi csatlakozó meg ilyen decoder meg olyan, néha több A4 es oldalakon sorolják mi nincs bele lapátolva. Fölösleges digitális elektronika, csipek, mindenféle ide oda csaló processzorok hada, nekem nincs ezekre szükségem. Nekem 6 bemenet, 6 kimenet kell, meg egy hangerősség szabályzó, esetleg egy mély nyomó vezérlő, mindezt úgy megtervezve, hogy minden apróságra figyelve, mindent megfelelően elkülönítve, amit lehet túl méretezve, hogy a lehető legjobb zenei minőséget érjük el. :P Nem egy zsák IC halom digitális majálissal.
    Na visszatérve az első mondatomra, itt a link:
    Dared DV-6C
    Ha jól értem, ez egy teljes értékű 5.1 es erősítő 6x65 wattal?
    Miért ilyen olcsó? 90 ezer forint, igaz Magyarországra nem szállít, de többen árulják.
    Azt írja hogy A kategóriás csöves erősítő, én úgy tudtam hogy ez a mondat azt jelenti hogy több millió forintos cuccról lesz szó.
    Milyen minőségbeli tudása van egy ilyennek? Mondjuk melyik szintü Harman Kardon al mérhető össze, már ha lehet ilyet tenni egy csöves és egy tranzisztoros erősítő közt.
    Valaki ráérő homályosítson fel, legyen szíves. :)
    Előre is köszi.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák