Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    válasz python1 #36582 üzenetére

    Én kínlódtam régen pcvel elég volt :D

    Most elgondolkoztam, mert tetszettek a felületek, de nem tudják amit én akarok (BD-iso, BD menü), innentől el is felejtettem :D

    Tudom mire való ez a proci pont ez a lényeg. Nem torrententezni, nem yotube videót nézni :P
    Sokan ezt felejtik el. Én ki is venném ezt a funkciót a Duneből. Jönnek a fórumra és sírnak, hogy nem megy nem jó lassú stb....
    DE ha megjelennek az új chikek amikben hardveresen olyan támogatás nyújt(Integra által linkelt oldal , a stúdiókban használ eljárás), azt te szoftveresen igen nagy erőforrás használatával fogod elérni ha ha egyáltalán lesz olyan szoftver ami ezt nyújtja, és képminőségben lemerem fogadni, hogy jobb lesz mint a HTPC, de most sem vagyok benne, biztos, hogy egy Dune és 80-90 ezeres HTPC van különbség, de inkább a Dunere voksolnék amiatt, mert az a csipi videó lejátszásra van kitalálva, és nem minden másra :DDD

    A másik írta a srác, hogy laptopról vezéreli :D
    Na ha én lefekszek a kanapéra és filmezni akarok nem kell nekem még egy laptop is , hogy azzal irányítsam :DDD
    XBMChez jó kis androidos program van. Azt imádnám a Dunehez :DDD :DDD

    A másik mondjátok a játékot, és sokáig játszottam gépen, mikor meg vettem az első konzolomat akkor új világ nyílt ki előttem, és sokkal élvezetesebb lett a játék. Nem COD fejlövésekre kell menni, hanem az élvezet, ami a lényeg, bár van akiknek az :P . Vagy ott A Kinect iszonyat amilyen élmény azzal játszani, egy kis szesz haverok fanta, és egész estés röhögés.
    Az a baj, hogy nem próbáltatok ki még egy normális média lejátszót, és alkottok véleményeket egy 20 ezer körüli lejátszóról, hogy milyen rossz amikor a htpc meg nem ilyen árban van nektek, mert egy jó ház nem ennyibe kerül ;] :P
    Ár érték arányban kiválóak azok az olcsó lejátszók is.

    Uff :))

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz python1 #36582 üzenetére

    marad a proson a gép mellett.
    olyan az akusztikája a környéknek,h totál feldúsul a mély.nem túl szép,de nem is zavar nagyon.30ért ajándék ez a hang...

    szóval mostantól kicsit módjával fogom javasolni az öregebb jószágokat.
    2106nál jobb a 2309,35rugós hivox tuningosnál meg ezerszer jobb a proson 30ért.

    200alatt biztosan használt hm erősitőt vennék továbbra is,de ennyi.
    nem minden esetben jobb a használt mint az új,csak ezt akartam mondani.

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Aktív témák