Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    válasz zolaas #27516 üzenetére

    Nem is tudtam, hogy elköltöztél :)
    Amikor irtad, azt hittem, csak debrecenen belül. Merre költöztél?
    Addig ok, hogy szét lehet bontani, de hogy kapcsolom ezt? Mert megbontom rá küldöm a H/Król a frontok jelét a a mainbe, a dune sztereó kimenetéről a cdre mondjuk. És ezen az erősítőn ez hol kapcsolom? Láttam egy angol erősítőt aminek a hátulján volt kapcsoló.
    http://elektronika.teszvesz.hu/erosito_receiver/primare_a10_integralt_erosito_1445315537.html#product-images Ezt néztem ki magamnak :DDD
    nebulo5

    Persze meg kell fizetni, de ha jobb az erősítőben lévő, mint a lejátszóban lévő akkor sajnos az erősítőjét kell használni.
    Pár hónapja beszélgettünk pont erről a Dunes fórumba, és nem volt meggyőző a Dune analógja.
    Tervezem majd a jövőben egy logitech squeezebox vásárlását, amit Sirfer is vett. De még nem számoltba arról, hogy a Dune vagy a Logitech volt jobb zenében. Viszont a Régebbi Logitechekben nagyon jó DAC volt, nem tudom, hogy itt is elkezdtek-e spórolni.

    Brandys

    Erősítőből újat, vagy használtat akarsz? Mert ha használtat vennél, jobbat kapsz mint ugyan annyiért újban, és több pénzt költhetsz hangfalakra.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák