Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ninoka

    tag

    válasz #67688960 #1858 üzenetére

    Elírtam, nekem 459-es yamaha van, de szerintem ez nem sokat számít.
    A hangfalak nem éppen csúcskategóriások, de én abból indulok ki, hogy eddig egy kb 20 éves Grundig erősítővel hallgattam őket, és gyönyörűen szólt a mély. Csak ha már vettem dvd lejátszót, akkor gondoltam veszek hozzá egy többcsatornás erősítőt. De ez most úgy néz ki, hogy ha az EQ-n nem nyomom fel a mélyet a maximumra, akkor kb úgy szól, mint az 55cm-es múanyagdobozos tv-m, csak éppen nagyobb a teljesítménye. Az EQ pedig csak a front csatornákon állítja a mélyet és a magasat, a hátsókon nem. De talán még ez sem zavarna annyira, mint az, hogy ha mindent alapra állítok, akkor is sokkal "butábban" szólnak a hátsó hangfalak, és nem azért mert kisebbek. Ugyanis felcseréltem a front és a hátsó hangfalakat, és akkor is a hátsó csatorna volt gyenge.
    A hangfalak elhelyezésén nem változtattam ez erősítő csere óta, tehát az nem lehet gond. A zsinórt pedig jóval vastagabbra cseréltem, tehát ez sem okozhat problémát.

  • nyunyu

    félisten

    válasz #67688960 #1858 üzenetére

    Jamo es Jamo kozott is van kulonbseg.
    Haver valami 20k-ert vett anno egy par bazinagy Studio 180-at, en meg 70k-ert a feleakkora, polcra valo E630-at.
    Studio 180 hangosan szol, E630 meg szepen, tisztan. :DDD

    Meg ugye az se mindegy, bejaratodott-e mar a lanc, vagy sem.
    (Errol par oldallal ezelott irtam, aztan jol lehurrogtak.)

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Aktív témák