Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz Zsót112 #1836 üzenetére

    a kefet egy gymesen hallgattam meg,nem saját CDm volt,de eredetinek nézett ki.valamelyik nagyobb álló Q sorozatú darabja volt.az eladó régóta ismerte,ő fülének nagyon tetszett,látszott rajta az őszinte rajongás.hát nekem csak az élet hiányzott belőle.rubikont nekem nem volt szerencsém még hallani,állitólag sztereoban jók,te is ezt mondod.
    a 1804 ennyire magas árról indult? a 1xxx sorozat most 100körül végződik,én hosszasan alkudozva vettem a 2106ot 140ért. a nadok nagyon szépek,egyetértek,az meg külön jó pont,h 30éve ugyanugy néznek ki jellegükben.én egy kevéssé jól sikerült 3020ast hallottam 1-2 éve,és hát sem hangja,sem teljesitménye nem volt elég.a srác persze magyarázta,h a többi sokkl jobb,csak ő még nem tudta,h van különbség két azonos tipusú gép között.utána nem sokkal hallgattam egy jobban sikerült példányt is,annak kellemes hangja volt.házimozierősitőt meg csak használtan láttam nadot 150körül pár évesen.igy logikáztam.

    a 1804nek még nincs előerősitő kimenete? akkor nem ennek utódja lett a 2106.

    hallottam sztereo és HM cambridgét is(utóbbiból a skála két végét szerintem), azonos CD után kötve,azonos hangfalakon. a HM erősitői hasonlóan felbontástalan,zeneietlen volt,mint általában a HM erősitők,mig a sztereoja én fülemnek kedves volt.ez a szó jut eszembe,ha visszaemlékszem rá.el is gondolkodtam akkor,hogy ez kell,ezt megveszem.igazából csak azért kötötték be nekem,hogy meggyőzzenek arról, hogy egy igazán jó sztereo gyártó sem képes semennyi pénzért sem jó zenei hangra HM erősitő terén.

    az oktogon audió utódcégjénél hallottam egyedül jó HM erősitőt sztereoban(nem kiváló,de legalább jó),de aztán megsugta az eladó,h a kocsim értékénél 2x minimum több lenne az ára.márkájára nem emlékszem,de az erősitő olyan magas volt,mint nekem a cd,dvd,sztereo,HM egymás tetején.

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Aktív témák