Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz klepto #126 üzenetére

    Ne tetézd, plz...:O

    Ne adjál a számba szavakat/gondolatokat (''Ha nekem azt mondod, hogy egy 250-300W-os táp lead 800W-ot'', ''ha a számok szerinted szemtírások, és mindenkinek hinni lehet'', ''csak a LOL-.ból következtetően számodra imádott W-okról...'')...én sem tettem...;)

    Ebből a mondatból:NEkem volt itthon Proton erősítőm, ami 2x25W-os teljesítményű volt, de fél hangerőnél már nem lehetett megmaradni a szobában, olyan hangos volt (a szomszédok kopácsolásáról most nem beszélek)! a laikusnak az jön le hogy ''watt'' és ''watt'' között írtózatos különbség van (persze van, de nem ekkora:DD), hogy egy 2x25W-os erősítő ''nagyobbat'' szól mint egy itt taglalt átlagos házimozi erősítő (pl. az általad és nem általam említett 250-300W-os táppal)...
    Na erre mondtam én hogy LOL...:DDD
    - hány W-ot is vett fel a ''Proton'' csúcsban?
    - milyen osztályú volt az a végfok?
    - mi alapján volt ''fél hangerő''?
    - DE A LÉNYEG: MILYEN HATÁSFOKÚ HANGSZÓRÓ VOLT RÁKÖTVE...?

    Mert én meg mondhatnám, hogy a nagymamám Pacsirta rádiójával meg egy ''homemade'' Klipschorn förmedvénnyel akkora ricsajt csináltam hogy a ''mutter'' csak ordítva tudta közölni a mondanivalóját...úgyhogy szart se ér a te 2x25W-os Protonod, mert 1-2W teljesítmény is elég a normális zenehallgatáshoz...
    Hülyén hangzik ugye...pedig ugyanolyan (rész)igazság mint a tied...:P

    P.S.:
    Addikt létedre lehetne annyi eszed, hogy mielőtt nekem esel, meg hirtelen felindulásból csacska feltételezésekbe bocsátkozol, megnézed hogy milyen hozzászólásaim vannak pl. ebben a topicban (mondjuk ilyenek:[link])...:(
    No de sebaj...annak idején kigyomláltam ebben a rovatban a felesleges totyikokat, kineveztettem a modikkal ezt a topicot gyűjtőnek, kiemelt topic-ká tetettem...most pedig átadom neked...használd egészséggel...:R


    [Szerkesztve]

    primus inter pares

Aktív témák