Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Winzsolt

    aktív tag

    válasz Cifu #1177 üzenetére

    Nem tudom meggyőzni, hogy hallgassa meg(már próbáltam), és egyébként sem nagyon érne rá. Ezért ajanlottam neki a heco-t mert remélem nem sok különbség van a victa és a celan között "hangzásvilág"-tipus szempontjából:)
    Mint irtam a victa 500-as tetszett neki.
    Ikon szett ugy rémlik joval többe kerülne.
    celan 700,300,center az elképzelés, mindenképp kell 1 álló hangfal, mert zenét is ezen hallgatna és Fontos neki a teljesítmény. ugy tudom 150W-os az erősítő és most egy 100/170W 89dB Jamo, helyett 92dB-es heco lenne, sokat számít az a 3 dB érzékenység?
    89dB 2W és 92dB 1W az ugyanolyan hangos? Vagy nagyon eltévedtem?
    Még ugy láttam, hogy a klipsch hangfalaknak jó nagy az érzékenysége(100 felett), de azokat még én sem hallottam, és ugy egyátalán nem merem ajánlani. Sajnos nem tudom ősszehasonlítani, kevés hangfalat hallottam, de a celan 300-as megfogott (5-600ezer ft-os cd lejatszorol és ugyanilyen értékü erősítőröl ment :U )
    Mod: Meglestem az Ikon 7-t és ugyanannyiba kerül, mint a celan 700, nemtudom mit tegyek.
    Én az alapjan döntenék, hogy a Heco-nak a celan a legjobb hangfala amibe "mindent belead"
    Dalinak viszont még van ennél jobb tudású hangfala. Vagy ez így hülyeség?

    [ Szerkesztve ]

  • Winzsolt

    aktív tag

    válasz Cifu #1177 üzenetére

    Ütős erősítő alatt melyikre gondolsz konkrétan? (Bár valószínű, hogy marad ez.)

Aktív témák