Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz lemmy71 #72980 üzenetére

    Köszi, de én is csak ugatom a holdat a témában, ezt az alkatrészt már vagy 3x terveztem újra, mire jó lett. Én meg például pont vassal nem tudok dolgozni. De engem is kikapcsol az ilyen szerelgetés, tervezgetés stb.. A bogarad meg gyönyörű (a feleséged pedig türelmes :P), már a múltkor is megcsodáltam. Nekem is régi álmom (lenne) egy ilyen kis gép, de valószínűleg ebből már nem lesz semmi. A sóvárgásomért cserébe mindenesetre kaptam a feleségemtől egy gobelin bogarat. :DDD Nekem a legnagyobb autós projektem eddig az ide is bedobott "autóból traktor" projektem volt, de azt a projektet is felszámoltam végül "erőhiány" miatt...

    Inhouse: köszi az infókat. Én minél többet gondolkozom a dolgon, annál biztosabb vagyok benne, hogy az "egész" padlásteret szeretném hasznosítani, mivel nem csak az én játszós terem lesz fenn, hanem a fiaimé is. A 240-es belmagasságon azért kell emelni, mert ez csak a csúcsmagassága annak a kis tetőnek, vagyis alig van egy 1-1,5 méter széles sáv ahol tudok normálisan "emelt fővel" sétálni, mielőtt beverném a meredek esésű tetőbe a fejem. Ezért is volt tervben anno (és igazából még nincs elvetve teljesen most sem), hogy az általam egyébként utált, viszont helykihasználás szempontjából nagyon praktikus manzárdtetőre alakítsam át a műhely tetejét. Felülre mennének a "tiszta gépek", 3d nyomtató, lézergravírozó, informatikai cuccok stb, alul pedig maradhatnának a "koszos" gépeim, munkáim, plusz persze a garázs, amit most is használunk az egyik autónak.

Új hozzászólás Aktív témák