Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Reggie0 #70203 üzenetére

    Amit en hasznalok AEG gep, annak gyarilag cserelheto a tokmanya es adtak hozza simat is.
    Nekem is van olyan gépem is, de azért kényelemben messze nem ugyanaz, mint akár 2-3 másodperc alatt váltogatni a fejeket. Persze ez is már az ízlések és pofonok kategória.

    De igazabol tok feleselges, amit befognek sima tokmanyba, arra igazabol a csavarbehajto is eleg, minden mashoz meg van sds-es furoszar.
    Alapvetően igen, de azért itt is több szempont és felhasználási mód van (természetesen értem a tiédet...). De például nekem egyrészt van egy csomó 13+ mm-es munkafelületű fafúróm, amiket nem igazán bír el egy csavarbehajtó, de sokszor még a kisebb fúrógépek sem és nem szívesen venném őket újra sem csak azért, hogy SDS-es szárúak legyenek, másrészt van néhány 13+-os befogási szárú eszközöm is, amiket egy átlagos csavarbehajtó, fúrógép biztosan nem tud fogadni, harmadrészt velem már többször előfordult, hogy egy adott szituációban csak ez az ütvefúró volt nálam a plusz tokmányokkal (nem melóra készültem) és ilyenkor is nagyon jól jön a több fej, negyedrészt bagóért volt az egész, ennyiért megint csak simám megéri. :K

Új hozzászólás Aktív témák