Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz tatabike #46570 üzenetére

    Az örök vadászmezőkről jut eszembe, ma majdnem odaküldtem egy helyi Passatos menő suhancot.

    Én a sebességet túllépve jöttem hazafelé az Illatos úton, hogy mondom ésszerű keretek között ne tartsak fel más közlekedőket se, erre a baromarcú majdnem letolt az útról vagy 80-90-el és jó 1 méterre fékezett bele az én autóm hátuljától. Hátul ott a 6 hónapos fiam és a feleségem.....

    Na mondom jól van seggfejkém csak felvillantom a féklámpámat, hogy szakadj már ki a seggemből, mert úgy sem tudna megállni, ha nekem vész-fékeznem kell. Erre beelőzött és ő befékezett előttem, de megállni már nem mert (valószínűleg túl sok YT-ot nézett az orosz mentalitásról, azért volt ekkora tahó). Szerencséje volt, hogy ott volt a családom, mert lehet kiszedtem volna a pirosnál és elmagyaráztam volna egyet s mást a közlekedés "szociális" jellegéről. Arról nem is beszélve, hogy természetesen még neki állt feljebb, többször le akart szorítani és folyamatosan fékezgetett előttem. A feleségem nyugtatott, hogy ne csináljak semmit se, annál szarabb lesz neki. :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák