Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Fermat #805 üzenetére

    tudom, azért kérdeztem, mert emlékeztem rá hogy írtad:)
    a manto oldalát is megnéztem azon is van pár jónak tűnő feszülős ruha.
    még talán most hogy rendőri instruktorin voltak holland srácok, nekik lehetne írnom, hogy kint milyen ruházat van, mit ajánlanak. ezt lehet, hogy meg is ejtem majd.

    km elején egyértelmű a slowfight, ezen ne csodálkozz, bazz mégis csak repül a térdre, lágyékra és könyökös mindenhova, nem vicc. és kezdőkről beszélünk. a kezdők meg szétküldik egymást ha nem figyelsz rájuk oda. néha így is rossz nézni hogy ha belendülnek már csak technika gyakorlás közben mi történik, sokszor oda kell szólni hogy óvatosan a térdre támadással. nagyon veszélyes.
    később meg azért ez már keményebb jóval. gyere el egyszer hétfő vagy szerda napon az este 8as ezdésre és ott azért már vannak akik gyúrják egymást. én a lakatos petivel előszeretettel püföltetetem magam, marhára élvezem, mindig van a tarsolyában mocskos sunyi taktika meg kombó, most is miatta vagyok részben lila, mokesz, boka etc:) és nincsen kesztyű. mondjuk mikor most hétfőn begyűrt egyet orrba és utána fújtam a vért rendesen, elgondolkodtam rajta, de hát én voltam a hülye hogy hagytam:DDD jó de mondjuk expert 1-től nem szégyen:)

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák