Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • punk17

    aktív tag

    Sziasztok!
    Egy hatalmas problémába ütköztem. Adott 3 gép. Az első közvetlenül kapja a netet és ez osztja tovább a másik két gépre. A gép feladata net,fájl és nyomtató megosztás de letöltő gépként is üzemel. Ebben egy Intel D945GCLF alaplap dolgozik + egy 10/100 Realtek hálókártya. Az integrált hálókártyával lenne egy nagy probléma. Akármit csinálok nem hajlandó 400kb/s fölé vinni a másolási sebességét. Biztos hogy ezzel a kártyával lesz a baj mivel ha megcserélem a kábeleket a másik gépre egyből 8-10MB/s kezd másolni és tartja is stabilan. Próbáltam már drivert frissíteni, újrahúzni a windwost de semmi nem segít. Ha elkezdek egy fájlt másolni akkor elindul a másolás 12MB és szépen leesik 3-400kBra. A windowst úgy húztam újra hogy a másik hálókártya nem volt bent, de így is ugyan olyan maradt. Csináltam már bios resetet de semmi hatása. Ami viszont érdekes hogy mikor másolok a gép az integrált lanon keresztül akkor nincs a sebeséggel gond stabilan megy 8-10MB/s-t. Hiába állítottam 100Mb Full Duplexre mind2 helyen, nem segített. Esetleg megadta volna magát a lap? Kérlek segítsetek mert már nem tudok mit kitalálni. A gépen Windows XP Prof. SP3 van.

    Előre is köszönöm :R .

    Oneplus 3T | Apple iPad Air

Új hozzászólás Aktív témák