Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    hmm nem talaltam a lr-os topicot, de ez amugy is ps-es kerdes lenne..tegnap googliztam, szenvedtem 1 orat de csak nem sikerult ezt rendesen megoldanom...ha sikerul igy eloadnom erthetoen...
    adott 2 kep, gombas, egyik tag masik szuk rekesszel love.
    ossze akarom rakni, history brush-al megfestni a hatteret tema meg ugye maradjon a szuk blendes keprol.
    csak ugye nem teljesen ugyanott van a tema a ket kepen, ezert raeresztettem az align layers-t, ami szepen ossze is illeszti oket, utana tokeletes helyen vannak. viszont ilyen formaban nem tudom hasznalni a history brush-t, mert "canvas size does not match..." meretkulonbseg miatt..
    erre azt talaltam megoldasnak, hogy history-bol valasszam ki az atmeretezes(align) elotti allapotot, akkor mar mukodik a history brush, viszont akkor hiaba ecsetelem, mert nincsenek align-olva a kepek, es nem illeszkedik.
    nemtom ertheto-e...
    amugy (remelem ma) ki is probalom ezt a kezbol focus stackinget...megorulok ettol hogy soha nincs eleg feny, iso sokezer vagy vaku kell mindig, raadasul a hatteret is agyoncsapja a rekeszeles. rohadt makrovilag :O :D

    (#1733) forceberg koszi, jah tesztas nekem is bejon, tok jo lett az a kompo :B :DDD
    valoban hagyhattam volna meg kis helyet balrol...
    hat igen, a moha belogas sok kepen problema volt..

    (#1734) szaby_gyerek koszi, ja durvan jo fenyek voltak akkor. meg amugy is ez az obi (50 1.8d) iszonyat szereti ha nap fele forditod. erdekes dolgok szuletnek belole. sigma 105 mar kevesbe :(

    (#1735) TayRol koszi, probalkozunk :)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák