Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szika87

    aktív tag

    Sziasztok!
    Szeretnék újra elkezdeni edzeni, kb 1éve hagytam abba, és 1,5évig jártam akkor.
    Most szépen vissza fogytam azt a nehezen felszedett pár kilót is, diákmeló/egyetem miatt.175cm/62kiló vagyok jelenleg.1hónapot még semmi nélkül kezdeném hogy kicsit visszarázódjak, de aztán szeretnék valami alap stack-el tömegelni:Multi pro vitamin+Jumbo+hot blood, ez jó lenne kezdésnek vagy valami más összeállítás?Ja másik dolog, nem tudom pénzügyileg hogy leszek,de ha Jumbo-ra nem futná, pótolhatnám a plussz energiát/tömegelhetnék Isosource 800 energy-vel?Tudom csöves, hajléktalan ital,meg leszólják,de egészjó a tápértéke, és jó áron tudnék szerezni.Egy fél üveggel a reggeli mellé, másik fél edzés után.

    We are here for a good time, not a long time.

  • szika87

    aktív tag

    Köszönöm azoknak, akik válaszoltak a kérdésemre.

    Üdv
    Szika

    We are here for a good time, not a long time.

  • szika87

    aktív tag

    Sziasztok!
    Letettem a Jumbo és az isosource-ról, helyette mondjuk valami protein (100% whey pro, nitro pure gold..stb) és ezt keverném be gyorsfelszívódású CH-val mondjuk Carb-F-el és akkor elvileg van egy egésztűrhető tömegnövelőm amit edzés után betolok.Reggel szintén egy kis fehérje a zab mellé, napközbe normális kaja,csirkemell rizs hal, túró.Emellett megvan multi pro, meg gondoltam egy attackot vagy hot bloodot a stack-be, de erről lebeszéltek h még ráérek mivel most kezdtem el edzeni újra 1év kihagyás után.
    Jó lesz ez így tömegelésre?

    We are here for a good time, not a long time.

  • szika87

    aktív tag

    Én vagyok az aki 1év kihagyás után újra edz, nos hétfőn voltam először, azzal indultam le h mindenből csinálok egy keveset az első héten hogy vissza rázódjak, de olyan jól mentek a gyakorlatok h meglepődtem alig estem vissza súlyokba ezért terheltem magam rendesen majd büszkén mentem haza.Hajnalba pokoli fájdalomra ébredtem, ég mindenem, a csukja és a hátam körül pedig dió nagyságú kínzó izomgörcs, kb 2napja nem alszok a fájdalomtól,kenegetem maszíroztatom, talán mostanra elviselhető a fájdalom, nem tudom kijárt már így de komolyan rég fájt ennyire bármim is.Szóval gratulálok magamnak :D pár nap kimarad mire neki kezdek terhelés nélkül.Kemény bűntetés volt, de megtanultam hogy nem hősködök míg vissza nem rázódok.Ma megpróbálok úszni hátha gyorsabban elmúlik a görcs tőle.

    We are here for a good time, not a long time.

  • szika87

    aktív tag

    válasz shteer #12376 üzenetére

    Jaja már csak röhögök rajta, bár mikor kijött rajtam annyira nem nevettem xD

    Spammer: Azzal tisztában vagyok h okos vagyok..de azt hittem izmos is egy edzés után :DD

    We are here for a good time, not a long time.

  • szika87

    aktív tag

    válasz meroly #12378 üzenetére

    Most már tudom, azzal voltam jól bírom, kemény tanuló pénz volt ez, de jah 1-2hétig ésszel mostmár. :R

    We are here for a good time, not a long time.

  • szika87

    aktív tag

    Üdv urak!
    Valamikor 2013 óta edzek(de az inkább csak edzegetés volt),Tavaly február óta normálisan, ez azt jelenti heti 4-5napot lenn vagyok a terembe és a kajára is odafigyelek.
    1-1,5év alatt feljöttem 65-76kg-ra nyílván ez nem teljesen izom,van benne víz és zsír is.
    Sajnos július végén bokatörést szenvedtem,ez eléggé kivett belőlem, de amint lábra tudtam állni csavarokkal a bokámba mentem edzeni óvatosba,lábnapokat persze nem erőltettem. Februárba kivettek belőlem minden fémet, onnantól mentem folyamatosan gyúrni. A napjaim úgy néznek ki hogy reggel betolok egy zabos(100g) fehérje turmixot, tízórai pufi rizs/extrudált kenyér tonhal vagy valami csirkés szendvics, ha tudom hogy ebéd és a tízórai közt sok idő fog eltelni akkor tolok egy kis bcaat a katabolizmus végett (már ha számít egyáltalán néhány óra eltérés) ebéd igyekszem mindig valami normális ch-t bevinni rizs,bulgur,kuszkusz,zöldségköret csirkemell, hal vagy marha mellé,de bevallom van mikor csak megeszek egy jó kiadós pörökölted nokedlivel :D úgy érzem ezek a dolgok néha beleférnek,részemről legalábbis. Edzés, eddig nagyon éltem az edzés előtti pörgetőket, nekem a Biotech terméke a nitrox adta a legjobban,de néhány hónapja már ezek se hiányoznak csak vizet iszok edzés alatt...de azt sokat. Edzés végén legurítok egy turmixot ami zab+fehérje+kreatin+bcaa+banán keveréke, majd két órán belül egy főétel és multivitamin ebből a vitaking multi profi plus-ot szoktam vagy a sciteces multi pro packot. Sajnos a túró nem tartozik kedvenc ételeim közé, ezért lefekvéskor maximum egy kis zabos+joghurtos+fehérjét eszek,de csak maximum 50g zabbal, nagyon nem akarom leterhelni a szervezetem lefekvés előtt, vagy a másik variáció Fehérje turmix Tej és víz keverékével, tudom tejet a kiscicák isznak meg nincs szükség a tejcukorra és zsírra, nem is szoktam egyéb esetben de úgy tudom a tej lassítja a fehérje felszívódást,tehát kvázi kapok egy lassú felszívódású fehérjét estére,némi felesleges cuccal (lehet venni kazeint is de plusz tápkieget csak emiatt nem vennék)
    Egy két hónapig pedig be volt iktatva szintén lefekvés előtt a szkáájtek T/GH tesztoszteron fokozó tápkiegje (az íze egy f*s volt és az állaga is) ha nem teljesen placebo volt a hatása, akkor azt tudom bejelenteni hogy erőben dobott rajtam kevesebb pihenőidő kellett és mintha kicsit kontúrosabbak lettek volna a vonalaim tőle,nem csodaszer de a DAA hatása talán nem teljesen parasztvakítás. Most biztos megkapom hogy minek szedek ilyen szart mivel semmi értelme, lehet így is van. Ami miatt kipróbáltam azaz hogy az előző munkahelyemen volt egy idősebb faszi, személyiedző, versenyeket is nyert, tapsztalt,tanult..nem mint a sok mai önjelölt, ezért adtam a szavára. És most nem nevetni, beszélgettünk az edzésről és azt mondta nem akar megbántani de én az a fajta vagyok akiben sok az ösztrogén,azt mondta ez nem az én hibám,ez lehet genetika,a szar életvitel,a szar műkaják, depresszió,azt mondta rengeteg oka lehet, de hogy látszik az arcszerkezetemen,a mellemen, felépítésemen stb.. ő javasolta hogy egyek rendesen,a szteroidokat ellenzi de hogy próbáljak ki olyan tápkiegeket amik elősegítik az ember saját tesztoszteron termelését,csináljak sok guggolás mivel a lábakban van a legnagyobb izomtömeg az nagyban elősegíti a termelést. Így aztán hasonlóan is tettem, igaz azóta már jóval többet felszedtem mikor ezt beszéltük.
    Edzésnapok:H-mell-tricepsz, K-Váll-bicepsz, Sz-pihenő, csütörtök-mell-hát (ide a mellet azért iktattam be mert nehezen fejlődik pedig piszkosul odafigyelek rá,de a vállam,bicepszem,és a hátam jóval előrehaladottabb tőle és bármennyire is figyelek oda hogy szabályosan csináljam őket,érzem hogy még ígyis sokat belesegít a vállam a melledzésekbe), P-lábnap, Sz-pihenő,V-bicepsz/tricepsz vagy egy kis kardio

    Észrevételek?Változtassak e valamin? Vagy igazából jó ahogy csinálom hiszen növögetek, vagy úgy sz*r az egész ahogy van? :D
    köszi
    üdv

    We are here for a good time, not a long time.

  • szika87

    aktív tag

    Sok oltás közt elveszett az (127697) sorozatszámú írásom :D Ha lenne valami építő vagy leépítő kritika szívesen fogadom :D
    Kávé- pipa
    Fórumba írás- pipa
    Munka- folyamatban
    Beszólásokra várni :D - még nem történt meg

    Köszi
    Üdv

    We are here for a good time, not a long time.

  • szika87

    aktív tag

    válasz Angel2014 #127784 üzenetére

    Köszönöm , akkor a CH-t eltolom egy fél órával a turmix után. A többi, kaja része ugyahogy rendbe van?
    Leginkább 4es sorozatokat, a súlyokat pedig e szerint emelem. 14,12,10,8. Amibol 8at csinálok nyilván ott van a legnagyobb súly, azt már általában úgy viszem véghez hogy potyognak a könnyeim de 8 megvan. Esetleg a végére szoktam egy olyat, hogy egy 5.sorozat visszavett kicsi súllyal és abból amennyi megy.

    We are here for a good time, not a long time.

  • szika87

    aktív tag

    válasz Angel2014 #127791 üzenetére

    Az első ilyen írásomba leírtam, de valóban elég hosszú sikerült lehet nem vettétek észre bemásolom.

    Edzésnapok:H-mell-tricepsz, K-Váll-bicepsz, Sz-pihenő, csütörtök-mell-hát (ide a mellet azért iktattam be mert nehezen fejlődik pedig piszkosul odafigyelek rá,de a vállam,bicepszem,és a hátam jóval előrehaladottabb tőle és bármennyire is figyelek oda hogy szabályosan csináljam őket,érzem hogy még ígyis sokat belesegít a vállam a melledzésekbe), P-lábnap, Sz-pihenő,V-bicepsz/tricepsz vagy egy kis kardio

    És igen 4x8-14es sorozatok, igen a mell pl jóval kisebb izomcsoport mint pl a hát és lehet változtatni kellene az ismétléseken.

    We are here for a good time, not a long time.

  • szika87

    aktív tag

    válasz Angel2014 #127798 üzenetére

    Nem nem, piramis szerűen csinálom pl: fekvenyomás 14x60kg, 12x70, 10x80kg, 8x90kg, és így végzek egy 4es sorozat mellezéssel fekve.
    Egyébként így nézki egy mell napom, fekvenyomás, tolás gépen, 35-45fokba egy kezes, majd tárogatás csigán, esetleg a végére egy pull ower de az nem mindig.

    We are here for a good time, not a long time.

  • szika87

    aktív tag

    válasz Angel2014 #127800 üzenetére

    Köszönöm a segítséget, akkor maradok ennél :)

    Kajába szerinted okés a dolog? Valamint amit írtam az első hozzászólásomban, a DAA és tribulus tápkiegek érnek valamit vagy pénzkidobás mert nem serkentik a saját tesztoszteron szintet?

    We are here for a good time, not a long time.

Új hozzászólás Aktív témák