Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz Morris #31468 üzenetére

    Létezik ilyen, főleg ha az edzés kezdete a fogyókúrával esik egybe...mint nálam, ahol decemberben 120 kiló szín segg és gyomor sertésjelmezből kellett értelmes külsőt formálnom.
    Versenyzői múltam nyomán persze először az aerob ciklusra helyeztem a fő hangsúlyt de hamar rá kellett jönnöm, hogy gyors ütemben lágerlakó kinézetet öltök, ezért lecsoszogtam egy termebe és el kezdtem kínlódni...na ekkor bekövetkezhet az az effekt amiről írtál; zsír távozik, izom jön...persze én nem bíztam a véletlenre (46 vagyok) és a szerves kémia jól bevált módszereit hívtam segítségül (öreg vagyok már bohócnak).

    Jelenleg 98 kg két fogyási etap után (ezeknél volt 87 kg is a mélypont) és a kezdő álgyúrós szintet kezdem döngetni...persze az én mércém kicsit magasabb mint az átlag emberé, de ez érthető bizonyos múltbéli történések miatt...

    Úgy hogy hajrá, fog az menni, bár egyszer csak azt veszed észre; az izmosodási fázis leáll, csak a fogyási szakasz van jelen, akkor viszont már a testzsír százalékon is látható lesz (leginkább tükörben, nem műszerrel) hogy jön az utolsó egyharmad...

Új hozzászólás Aktív témák