Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hrvp

    aktív tag

    válasz spammer #22613 üzenetére

    Coccolinoval értek egyet. Ameddig ilyen kis százaléka a társadalomnak, és nem befolyásolja az életed, addig más dolgokkal kell foglalkozni. Vannak ennél sokkal égetőbb jellegű problémák a világban, vagy éppen a magyar társadalomban.

    [ Szerkesztve ]

  • Coccolino_O

    őstag

    válasz spammer #22613 üzenetére

    "Arról van szó, hogy ha beleszarunk mindenbe és hagyjuk, hogy csinálják, akkor előbb utóbb lehet, hogy egyre nagyobb százalékot tesznek majd ki, és előfordulhat, hogy nem lesz szélsőséges eset."

    Mire alapozod? Mármint a semmilyen ténnyel nem alátámasztott saját kijelentéseden kívülire gondolok itt elsősorban. Nekem ez kicsit olyan, mint az öregek "ezek a mai fiatalok" ostoba mantrázása. Közben abban a társadalomban is voltak lázadók, meg mindenféle ember, aztán mégis túlélték valahogy.

    "De vannak olyan helyek, ahol mindennapos dolgok az ilyen és ehhez hasonló esetek. Én nem szeretnék drogosok között élni, nem szeretnék egy rakás wannabe buZyzz között edzeni, akik egymást durrantják seggbe az öltözőben..."

    Nem kötelez senki, hogy Mexikóban élj, ahol bizony majdnem mindennaposak a kivégzések meg a drogháborúk bizonyos városokban, de említhetném Kolumbiát is. Mondjuk ott inkább drogokat termesztenek (szintetikus esetén előállítják), mint fogyasztanak, de érted, hogy mire gondolok, nem kötelező ilyen helyen élni, a választás lehetősége a tiéd, elköltözhetsz a világ végére is, ha te ott találod meg a boldogságod, ott érzed jól magadat.

    Ez a wannabe Zyzz seggbe durrantás meg erősen Báni duma, szóval inkább nem is véleményezem.

    "Én nem intézem el annyival, hogy "magukkal csinálják, az ő dolguk", mert ezek nem feltétlenül izolált dolgok. És nem, az "el lehet innen menni" duma sem érdekel."

    Miért, mit teszel azon kívül, hogy sajnálkozol meg beszélsz róla? :F Minden országban vannak olyan emberek, akik vagy direkt v. a véletlennek köszönhetően a társadalom peremére kerülnek, legyen az drog vagy éppen szerencsejáték miatt. Ha nem akar megváltozni, és nem kér segítséget önszántából, nem fogja senki sem ráerőszakolni az elvonót vagy a csoportterápiát, akármennyire is az ellenkezőjét gondolod. Példának csak a magyarok gondolkodásmódját tudom felhozni, amíg nem változnak meg belül, addig ez az ország csak évről évre rosszabb lesz a többségnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák