Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vitee

    aktív tag

    válasz Fred23 #182963 üzenetére

    Ne is mondd, kedvem elmegy rengetegszer, annyi ilyet latok redditen, meg mindenhol, hogy 1-2 ev alatt annyit fejlodnek, hogy eszmeletlen.
    Nyilvan ezek kozott van aki nyom ezt-azt, de van, aki semmit. Genetika is kozrejatszik ez teny, tudom, nem szabad hasonlitgatni, mindenkinek a sajat utjat kell szem elott tartania, de tud demotivalo lenni :(

    [ Szerkesztve ]

    "Life before death, strength before weakness, journey before destination."

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Fred23 #182963 üzenetére

    Sajnos már a harmadik X -et nyomom :O
    A képet kár volt visszakeresned, ez még husisabb korszakom volt :DDD
    Ez kb. április-májusi kép, itt már csináltam intermittent fasting-ot, hogy csak ebéd volt az első étkezésem, de az esti meki-pizza az be-becsúszott, a szokásos edzés mellett jártam néhány jóga órára. De kb. évek óta nulla kondizás, csak otthon fekvő és annak sokféle variációja nagyon strict formában, 20-30nál többet nem is tudok egyszerre, egyrészt mert olyan szinten bedurranok és savasodik az izomzatom, hogy nem tudok mozogni :D Falnál, kézenállásba "fekvő" pl az vállra gyilkos, capoeira miatt gyakoroltam "szabadon" tehát a lábam nem volt a falnak döntve csak azért csináltam ott ha eldölnék ne essek el, de pike push-up is durva tud lenni. Nyár óta újra lett csaj azt azért most kicsit visszajött a zsír, meg új melóhelyen is nyáron állandóan jégkrém a céges hűtőben, sütinapok, meg minden héten valami jubileumi ünneplés, torta baaah.. gyorsan lehet hízni ezektől :B

    Alkaromat utálom a legjobban meg trinyó, istenért se fejlődik látványosan (brachioradiális vagy micsoda), még bedurranva se nagy szám, közbe a bicepszem meg szét akar robbani.

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák