Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz _stick_ #167308 üzenetére

    Szia.

    Nem ismerem egyik tápkieget sem ( sok mást használtam, BSN fehérje volt nekem a legjobb reggelire, palacsintaként. Edzés után pedig Muscletech, iso vagy hydro )

    De ami fontos lenne, hogy a táplálékkiegészítő, egy jól és következetesen összeállított étrendet egészítsen ki, ide legyen beillesztve, és legyen kihasználva pl. edzés után a pozitív tulajdonsága.

    Fontos lenne a célod, milyen irányba akarsz mozdulni a fizikumoddal, ehhez kellene igazítani a tápanyagbevitelt, mikro makro tápanyagokat stb...

    Látatlanba, nagyot mondani tudok, sokkal okosabbat nem, tehát ugyan ott tartasz, mint a leírásokkal, amiket már át is olvastál.
    Edzés után sztm 30-40g fehérjénél nem kell több neked, a tényleges protein tartalomról szólva, ami abban van. ( nem az adag mérete )
    Szénhidrátból, gondolom a carbox az lenne....abból is menjen 1 adag. ( 30g fölötti CH mehet ilyen alkatra bőven )
    Ezeket kiegészítheted aminosavakkal, pluszban. A szénhidrátot pedig, én a fehérje előtt fogyasztanám el, edzés után rögtön.

    Ezek után egy minőségi, teljes étkezés menjen, ez nagyon fontos, lehetőleg 1 órán belül ( van ilyen , anabolikus kiskapu blabla stb ) De a rostokat és zsírokat ne ide erőltesd be, természetesen a megfelelő zsírsavak és rostbevitel, szintén nagyon lényeges.

    Gyakorlatok?
    Jó kérdés, ahány ember van itt, sztm annyiféle variációt kapnál....az egészségedre vigyázzál, csak addig emeld a súlyt, ameddig kontrolláltan megy a gyakorlatnak a kivitelezése, nyomásnál ( pozitív szakaszban ) dinamikusabban, engedésnél ( negatív szakasz ) lassabban. Próbálj az agy izom kapcsolatra is figyelni, adott ponton, feszíteni az izomzatra, lehetőleg más izomcsoportokat ne vonj be, szabályos legyen.
    Inkább legyen eggyel több sorozat, vagy 2-4 plusz ismétlés....csak a súlyt ne lődd túl, nehogy az ízületek kárát lássák. Elég ösztönzés lesz így is a szervezetnek, majd éjszaka szépen fejlődsz.

    De sztm ezt bárhol megtalálod, a neten. Sőt itt is volt már róla szó, biztos.

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák