Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aelod

    veterán

    válasz Woodslave #129249 üzenetére

    Amit ő mond az nem más mint adaptáció. Semmi új nincs benne. Persze, hogy működik. Nekem a stílussal van a bajom.

    [ Szerkesztve ]

    "It's simple, if it jiggles, it's fat."

  • Zola007

    veterán

    válasz Woodslave #129249 üzenetére

    a hammer curl a bicepsznek 2 funkcióját nem edzi

    #129253) madle: nekem van egy jó módszerem. Egy fél kancsó (4-5 dl) hűtött hideg vizbe (2-4 fokos legyen) raksz egy kávéskanál sót, egy csipetnyi borsot, őrölt szerecsendiót, 0,5 dl citromlevet, 0,5dl ecetet és egy evőkanál cukrot. Alaposan keverd el, mert a hideg vízben nehezen oldódik, de egyszerűbb mint utólag visszahűteni.
    Cukor helyett használhatsz étkezési keményítőt, a lényeg a megfelelő ozmotikus koncentráció
    Közvetlen zuhanyzás előtt a legjobb, mert a zuhany élénkíti a véráramlást.

    Tehát beállsz a zuhanyba/fürdőkádba és lassan, mértékkel, de azért lendületesen pofánborítod magad vele.
    Amint elkezdi marni a szemed, ráébredsz mekkora hülyeséget csináltál az edzésen és amíg nagy nehezen lemosod magadról a ragadós, csípős lötyöt és kikáromkodod magad, addig lesz időd végiggondolni, hogy 3 hónap kihagyás után soha többet ne csapj a lovak közé.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • rwin5

    őstag

    válasz Woodslave #129249 üzenetére

    Nyilván aki eddig 20 ismétléses kábeles bohóckodást csinált és rárakjál egy erőre alapuló programra látni fog némi változást - Én 4x8-at toltam mellre mindig, most megy az 5x5-öt de ez sokkal jobban megdobott (nem csak erőben) szóval arra biztosan mondhatom hogy egyelőre mellre nálam ez a módszer a legjobb.

    (#129239) Angel2014: amúgy bal? lábad nem dagadt? már nem zsíros értelemben, simán rámondanám arra a képre, hogy thrombosis gyanúja :D de lenti képen már nem látszik olyannak csak azon.

    (#129254) Zola007: felőlem tagadhatják is, ők viszont pont azok az arcok akik átordítva mesélik hogy koxolnak mert menőnek gondolják hogy ki tol be több cuccot, súlyokat nem rakják vissza a helyére, csoportosan edzenek amire rátelepülnek az fél óráig tuti nem szabadul.

  • Nordbert

    újonc

    válasz Woodslave #129249 üzenetére

    "A másik véglet a minden szögből való megdolgozás hülyesége... De mint kajánál is van köztes dolog a napi 1 étkezéses böjt meg a 8 kajás megoldás között itt is."
    Szerintem a sokszori kaja és sok gyakorlat a profik miatt alakult ki.
    Cuccal hatásos lehet egy izomcsoportra akár 6 gyakorlatot csinálni 12szögből. Enni pedig a pörgött anyagcsere miatt tudnak napi 7szer(Illetve nem mindenki tud beverni 200g rizst egyszerre).
    A baj azzal van hogy ez került be a mainstreambe, így hobbisták, naturálok is ezt csinálják holott nem azon a "szinten" vannak.
    Én semmi különbséget nem vettem észre miután átváltottam napi 6szori kajáról 4re.
    Azon kívül hogy időnként éhes vagyok és jobban esik enni.(Van jóllakottság érzet)

Új hozzászólás Aktív témák