Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Markgx10

    őstag

    válasz macikos #4777 üzenetére

    Dehogy képzelem én magam valaminek, nehogy azt hidd, pont az, hogy mióta lejárok látom, hogy mennyire fos, semmi vagyok és ez eléggé el is keserít :O :D

    Wood úr: Teljesen igazad van, hogy ez nem a legjobb így :R , úgy próbálom minimalizálni a "kárt", hogy előtte-utána nyomom a turmixokat, de abbhagyni nem fogom, mert annyira tetszik (annak ellenére, hogy szétpofoznak mindig :D), hogy el sem tudom mondani :D

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz macikos #4777 üzenetére

    ez azért hülye történet mert nem úgy kell kiszabadulni fogásból hogy megpróbálod lefeszíteni a másik karját rólad, persze karatét nem ismerem mert én kungfuzgatok, de itt az az alapcél ilyenkor hogy belenyúljál a szemébe vagy egy megfelelő hirtelen mozdulattal tökönvágd, és ilyenkor önkéntelenül engedni fog a szorítása, akkor is ha olympiai bajnok birkózó, a szemére ugyanis senki nem tud edzeni. nem is baj ha kicsit meghagyod a körmöd, ilyen helyzetekben elég veszélyes tud lenni
    amúgy meg nem hátrány a fizikai erő küzdősportban, volt hogy én is földhözcsaptam a 4ik fokozatú mestert pedig 2 hónapja se csináltam még, aztán utánna meg titokban gratuláltak a többiek:D de ettől még nem gondoltam hogy bármi esélyem lenne egy komolyabb harcban ellene

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Aktív témák