Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Dryman #7475 üzenetére

    Nem is feltételeztem semmi sértőt,Laci.Nem úgy ismerlek.
    Nekem akkor lehet a melóhelyen szerencsém van,mikor idejöttem nagyságrendekkel több meló volt,kemény minima 1 évembe tellt,mire beidomítottam a beszállítót,hogy mi,hogy merre ,felesleges papírozást,nyilvántartást,emilezést,telefonálgatást ledolgozni,szaros ügyeket lezárni.Nem mondom,hogy a 9órát végigdolgozom,me gyakran van olyan,hogy már szénnéphzom magam és még mindíg nem telt el a nap,de sokszor van olyan,hogy végig lehet pörögni a napot úgy,hogy szarn* nincs időm kimenni...Nomeg a munka jellege is olyan,hogy erősen fluktuáló.Vannak csúcsok,mikor mindenki a megváltást akarja,vannak lazább időszakok,mikor ráérek mongyuk m$ ebookokat olvasni vagy virtual pc-vel baszakolodni. És hálistennek egész korrekt kis pénzért és bérenkívüli juttatásért.Cserébe egy putri kaliberü,állott nikotinszagu "irodában" kell 15" CRT-n 40centiről kifolyatnom a szemem egy gyerekiroasztalnál,aminek a lifegő ajtajaiba naponta vagy 10x bekúrom a térdem. Én végiggondoltam anno,fejlődni kell.Konkrét szakmámban csak a fősuli lenne,ahoz meg nincs affinitásom.Marad a hobbi,ami ráadásul még érdekel is.

    Béke veled,Miszter! :R

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • helkis

    addikt

    válasz Dryman #7475 üzenetére

    egyetértek.. Jazzosnak a legjobb! :R

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Aktív témák