Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz G@ben #6447 üzenetére

    jójó,csak kérdeztem...nagyon a barcik nem mentek 200-as fsb fölé...bár az én ex-kettőezerötösöm az ex tulaja szerint vízzel, 1,85v-n meg 9x230-at 466-os SuperTalent ramokkal..jóljárt,aki megvette :C nem is tom,helyi volt?janeem,efge jött fel Fehérvárról az öccsével. :R

    [ Szerkesztve ]

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • helkis

    addikt

    válasz G@ben #6447 üzenetére

    szvsz továbbra is kidobott pénznek tarom egy "erősebb" agp-s vga beszerzését.. olyan olcsó a 939-es platform, hogy egy 6600GT-vel jobban járnál mint egy 7600gs-el.. hiába 12pipe 5vertex a 400/800-as órajel nagyon csekély átlagban 480/880-ig túlhúzható vf700-al sem mész sokra mert megfojta a ram, egy gyenge gépben el sem merem képzelni mire képes! ;] 6600GT- ddr3-as ramjai gyorsabbak, de akkor már 7300GS/GT-t javasolnék, ami 500/1400-on teker szintén GDDR3-mal, tuningban sokat lehet rajta nyerni, továbbra is a régebben kifejtett álláspontomon vagyok cserélj: lap+proci+cooler+vga-t! :R
    (kötötted a gépészt a karóhoz ;] 5 napja most belátod, hogy igazunk van, elmozdulsz az összeggel felfele, de szvsz rossz irányba :O )

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Aktív témák