Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz G@ben #1750 üzenetére

    jaígymár értem,bocsánat! :)) szarrágóság ez,nem?

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • erdey_a

    őstag

    válasz G@ben #1750 üzenetére

    Nna, akkor most elmondom nektek, mi a szénsav...
    Én kötetlenben vagyok.

    Vannak akik műszakban járnak. Egyműszakos kötött munkarend lehet 5:50-13:50-ig, vagy 7:30-15:30-ig.
    A többműszakos (2 v. 3) az ugye 5:50-13:50, 13:50-21:50, 21:50-5:50-ig.

    Aztán van a rugalmas, amikor is az a lényeg, hogy havi átlagban napi 8óra 24 perces munkaidőd legyen és minden nap idebent kell legyél 8:50 és 12:50 között. Ez előtt vagy után csúszhatsz.

    A kötetlen munkaidőbeosztás (amiben én is vagyok) csak teamvezetőtől felfelé ''jár'', talán egy két kivételtől eltekintve. Ez attól kötetlen, hogy bár minden nap be kell jönni, de ha mondjuk 8 óra 10-kor bebélyegzek, 20-kor meg ki, akkor is aznapra 8 órát számol. De ez arra is igaz, mikor 6-tól 18-ig van bent az ember. Ahogy mondják, feladat után és nem munkaidő után van fizetve az ember. Szóval ha napi 4 óra alatt végzek a feladatommal , akkor is megkapom a fizut. Csak azért ez elég hamar felvetne egy két kérdést az illető szükségességét és leterheltségét illetően. :DDD

    szerk.: Az a napi plusz 24 perc nem elvárt túlóra, hanem úgynevezett személyi idő. Ebben a 24 percben dolgozni nem kell. Öltözködés, készülődés, feltenni a kávét, egyebek.

    [Szerkesztve]

    Vérboci

Aktív témák