Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz G@ben #12962 üzenetére

    napersze..erről Jörgen Mortenstern svéd vasutas kérdése jut az eszembe,amikor levágta a vonat a lábát. Hát a faszo* nem kéne?

    Airborne lebutítva ment csak 1024-ben. pro street demót próbáltam,hát egy nem túlefektezett sivatagban döcögött csak, 1024-ben. GTA IV-t senki se tudja,milyen wason lehet majd normálisan játszani,de ami a honlapra felkerült videók vannak,az alapján sok jót nem jósolok nekünk. COD4 egy alapórajeles 76gt-n 1024-ben játszható,multiban valamivel jobban fut.ott 60-70fps 1024-ben,lebutítva.

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • helkis

    addikt

    válasz G@ben #12962 üzenetére

    pár hét húlva esni fog a HD3850-ek ára szvsz használtan 20k alatt beszerezhető lesz a 256Mb-os verzió, ráadásul HD3870-órajeleire minden gond nélkül felhúzhatók általában, egy E2xxx procival@3000Mhz (alapfeszen) 13k környékén (gyári ventivel is talán) kihajtható, hozzá egy lap elég a 965p-s chipset is 10k környékén lehet találni, ill 2x1Gb DDR2 800Mhz is szintén 10k környékén vagy alatta találsz..
    ezzel jóideig ki tudod húzni (ha az eddigi igényeidet figyelembevesszük :DDD)
    ezek a játékok mennek kifogástalanul rajta..

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Aktív témák