Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz keIdor #5705 üzenetére

    Ők is a 120Hz előnyét látják, de az ugye szervesen összefügg a jobb válaszidővel.
    Nem véletlenül nincs 120Hz-es IPS panel (vagy legalábbis hivatalosan nincs).

    Ettől függetlenül mondjuk én sem cserélném az U2410-et TN-re, max még jobb, még nagyobb IPS-re :) A 120Hz nem hoz annyi előnyt, ami kompenzálná a TN lényegesen rosszabb képminőségét.

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

  • TTomax

    nagyúr

    válasz keIdor #5705 üzenetére

    Ez egy nagyon szubjektiv dolog...hogy megértsd miért is vagyok ilyen heves...Mielött a Dell-t megvettem (2412m) hetekig bujtam a forumot,a monitor topic másról sem szólt csak ips meg a dell... gondoltam nem nagyon nyulok mellé...megvettem,elötte TN volt 22-es LG elöször nagyon el voltam ájulva,egészen addig amig el nem kezdtem játszani a BF3-al... 60 fps felett olyan tearinget produkált a monitor hogy rosszul lettem töle fél óra után, vsync melett meg az egerem késett,fps korlátot raktam be de csak ugy kb 55 körül volt jó ugy-ahogy...akkor döntöttem 120Hz.. (csendben jegyzem meg a 22es elözö LG-vel nem volt ilyen gondom soha).
    Hogy mit akarok ebböl kihozni?Hát hogy ez egy nagyon szubjektiv kérdés,nem ugy néz ki hogy a forumtárs nem vehetne akár 6ips monitort is akár holnap,biztos vagyok benne hogy meg is nézte öket mielött választott,neki ez jött be,és biztos az oka is megvan miért.Szóval szerintem nehéz lesz meggyözni arról amit ö maga tapasztalt...
    No részemröl no offense... :)

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák