Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ACE-

    addikt

    válasz ST05 #23047 üzenetére

    Bizonyos játékokban azt vettem észre, hogy a hangnak van egy háttérzöreje, mégpedig olyankor lehet hallani, ha pl. FPS-ben éppen forgok, tehát amikor a videókártya dolgozik, akkor lehet hallani halkan ilyen sistergés, zörgés félét. Ennek mi lehet az oka?

    Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

  • kasa85

    őstag

    válasz ST05 #23047 üzenetére

    Már meg bocsáss,de ugyan annyi jogom van hozzá szólni itt bármihez amihez kedvem tartja bocs ha segíteni akarok. :((
    Mivel írtam,hogy csinálj teljes rendszer törlést azzal a vírus is távozik a gépről viszont 99%ban nem vírus okozza eme problémát.Azért írtam a tápot is nem e kevés amikor fel kapcsol a kártya .
    Mi az hogy nem értek hozzá szerintem még világon sem voltál én már a gépeket bújtam szóval ne általánosítsunk,és személyeskedjünk,mert ha gondolod pihenőre küldetlek.
    Lehet anyagi kár lenne vissza küldeni amennyiben rossz,de honnan a f@szomból szoptam volna ki talán a kisujjamból,hogy mucsa röcsögéről van az a kártya már bocs ha nem vagyok gondolat olvasó ezért nem értek a kártyához ez nevetséges látszik te is olyan Magyar mentalitású ember vagy akinek részt kellett volna vennie egy szociális órán ahol megtanítják másokkal szemben az emberséget.
    Ha segíteni akarnak akkor nem az a megoldás,hogy elküldesz a picsáb@ csak is azért írtam,mert ha nézed a százalékokat,és követtél volna minket több esély van a meghibásodásra.Bocs ha írni,mertem ezentúl nem fogok mivel a f@szom kivan,hogy segíteni akarok erre még le is oltanak hogyan mertem szép ország ez.Elnézést mindenkitől,de ez egy kicsit kiborít még segít az ember erre elküld a h@lál f@szába szép világot élünk.Szerintem a kártya vásárlása helyett mentél el volna belőle szociális órákat venni nem lennél ekkora p@raszt már bocs ha megsértettem a kicsiny lelkedet.Amúgy meg tapasztalt vagyok,mert követem a topikot,sok kártya járt nálam,és rendszergazda vagyok szóval nem hülyeség,és elvetendő amit írtam,csak egy saját magán vélemény.A vírus irtáshoz elég a format C : és rá a friss Windows szóval leírtam azt amit hozzám vágtál csak nem figyeltél,és még rajtam csattan az ostor.Köszönöm kedvességedet azt kapod tőlem amit adtál innentől a személyeskedésnek,és a nem ide való vitának vége gyere privátba ne rombljuk a topikot hagyjuk meg az értelmes válaszoknak a helyett köszönöm. :R

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák