Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecow

    aktív tag

    válasz koshmar #3548 üzenetére

    Na tisztázzuk.
    A chrome-ot 3 csatornán terjesztik.dev-beta-stable, (illetve van még egy úgynevezett canary build, de az tényleg a "nagyon tesztereknek" van azt be se lehet állítani default böngészőnek). Ebben a sorrendben, jelennek meg rá gyakrabban változtatások. A dev most a 10-es verziónál jár, a beta a 9-esnél, a stable pedig a 8-nál tart. A frissítésnél semmit nem kell beállítani, hacsak szándékosan nem akarod kikapcsolni, mindig az adott csatornának megfelelő legújabbra frissíti magát. Itt tudod megnézni, hogyan kell csatornát váltani/választani.
    A videó, már kicsit régi, én arra nem sokat adnék. (Nem is tudom, hogy ez a channel changer kell-e még, én mintha úgy emlékeztem volna, hogy már rég nem használatos, de erre nem esküdnék meg.)

    Személyes véleményem cellpetinek, nem szeretem a file letöltő dolgokat, mert a frissességük, nehezen garantálható. Chrome esetében ráadásul teljesen felesleges, hiszen miután kiválasztottad a neked megfelelő csatornát, utána, úgyis mindig a legfrissebbet kapod.

    [ Szerkesztve ]

    Nyergeld meg a nagyot

Új hozzászólás Aktív témák