Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz #27441408 #1749 üzenetére

    Na jó, én nem vagyok Google mániás, csak szeretem a termékeit, mert kielégítik az igényeimet. :)

    Ez a kiegészítősdi meg olyan, hogy hivatalosan (!) fél éve ha támogatja? Ez idő alatt rengeteg hasznos kieg. készült már hozzá, némelyik minősége pedig kiváló. Lesz ez még jobb is idővel. A reklámblokkolás meg ilyen, szerintem ezt le kell nyelnünk, hisz a Google azokból él, nyilván nem fogja engedni, hogy csak úgy tiltsuk őket. A dev verzióban meg szerintem tesztelgetnek is valamit, hogy még az ilyen proxy megoldásokat is kilőjék, mert az utóbbi időben idegesítően kezd viselkedni vele, összeakad a JS kódokkal, mindig felajánlja őket mentésre egyes oldalakon.

    És igen, én is írtam többször is, hogy gyengébb gépre az FF a legideálisabb szerintem. De egy mai hardvernél abszolút nem, ezt 1 hónapja, hogy megvan az új gépem, erősen tapasztalom. Kb. csak akkor indítok FF-et, ha a munkám tesztelem, hogy fut benne.

    BFilter: nem blokkolja az avast modulját. Inkább úgy mondanám, hogy az Avast nem túl hatékony. :) Ennek ellenére nekem is az van fent, BFilter mellett Chrome-on böngészek. :) A web védelme a víruskeresőknek inkább csak proaktív védelemnek jó, de az állandó fájl védelme így is, úgy is le fogja csekkolni azokat, amiket letöltesz. Amit ez nem vesz észre, azt a web védelem modulja sem fog. :) De, hogy konstruktív is legyek, valszeg az a baj, hogy a localhoston keresztül megy BFilter mellett az adatforgalom, amit hibás (vagy nem hibás, ez jó kérdés) módon az avast viszont nem figyel.

    [ Szerkesztve ]

    ツ Headphones on - World off

Új hozzászólás Aktív témák