Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • escie

    őstag

    válasz borg315 #1441 üzenetére

    mindezek a veszélyek fennállnak bármely más szolgáltatónál. egyébként meg valamiképp fizetned kell a szolgáltatásokért, jelen esetben azzal fizetsz, hogy névtelenül infót szolgáltatsz ki nekik. hangsúlyozom, személyed nem kerül kapcsolatba a kereséseiddel, tehát így (ha jól tudom) nincs jogsértés.
    mellesleg a google filozófiája: ''ne légy gonosz'', szerintem hihető.

    aki fél, hogy visszaélnek azzal, hogy ő -teszemazt- almásrétes receptet keres, hát ne használjon google-t... :U

    félreértés ne essék, tudom mire gondolsz, nagytestvér, meg minden. valamilyen szinten osztom félelmeidet.

    ha már összeesküvés elmélet... van egy olyan tézisem, hogy a gmailt és a google.com/ig -t többek közt azért hozta létre a google, hogy bekapcsolják a júzerek a kukikat a google.com-ra:U, ezzel elérve célját, hogy tkp logolják a keresésed(ez sem bizonyított).
    ezen felül, rengeteg infót tárolnak ott emberek, de ezt állítólag nem turkálják. ezt állítják, én próbálom elhinni. sem ez, sem az ellenkezője nem bizonyítható. a google sok hasonlóságot mutat a microsoft üzletpolitikájával(intenzív terjeszkedés), de itt tényleg nem érzi az ember, hogy ki lenne vele tolva, ennyi a különbség... summa summarum, a google nem világuralomra tör, meg leigázza az emberiséget, hanem pénzt csinál a keresésedból, és szolgáltatást nyújt...
    (ez a google-birodalom téma szerintem simán megérne egy topikot, ha gondolod...)

    ha fel akarod hívni a figyelmet a problémára, nevezd be őket a nagytestvérdíjra. :)
    Bővebben: link

    I'm back, baby!

Új hozzászólás Aktív témák