Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz SRC #44398 üzenetére

    ogy ha egyszer zenél egy VST valós időben, amikor én megnyomom a felvétel gombot, akkor azt felveszi

    Ha ez így működne akkor nem tudnál több sávot feljátszani egymás után hiszen mindig felvenné azt is amit már az előbb felvett és most rájátszanád az uj sávodat. Ráadásul a alapból nem is akarja senki rögziteni a vst hangszereket sávra, annak exportáláskor kell belekerülnie a mixbe hogy az utolsó pillanatig alakithass rajta. Azt kell megértened, hogy a daw az nem egy mk29 a pc-be beépítve hanem egy soksávos studio és ugy is müködik mint egy soksávos studio. Ha te azt szeretnéd defaultnak akkor csinálj magadnak egy template projektet ami ugy van beállítva és használd azt. Meg lehet csinálni, pár kattintás bármiben de szerintem te vagy az első ember a történelemben aki így akar használni egy házistudiót

    Miért csak hangmérnöknek ér studio progit használni?.

    Nem kell annak lenni, csak meg kell tanulni használni mint mindent ami többet tud mint egy kőbalta. Olajat se csak autószerelő tud cserélni a kocsiban, de nem árt tudni, hogy a motorba motorolaj kell az adott minösítéssel, nem elég beleönteni egy 5literes vénuszt és azt, hogy mi kell a kocsiba onnan fogod tudni, hogy elolvasod a juzermanuált vagy legalábbis rákeresel a neten a konkrét típusra.

    Szerintem logikusan az lenne következetes

    Ismétlem, azzal ha default mindent felvenne ömlesztve egy sávra ami szól azzal pont azt nyirnád ki benne amire a többsávos felvételkészítés szolgál és amire 1000000 ból 999999-en használják a daw-t. Egy daw nem egy diktafon.

Új hozzászólás Aktív témák