Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz llax #36579 üzenetére

    hát. nem mondom nem járható irány de szerintem azért óvatos volt az összeg. nem kínai pickupszett 30-50 pénz. ha mondjuk bundcsere is benne van akkor az már húzós.

    amugy. én azért inkább azt mondanám hogy két minimálbér ( azt se tudom most mennyi ) szintjén használtam már ereklye szintű dolgot lehet venni, szerencsével és türelemmel. a fekete amcsi standard 96os stratomat amit 200 alatt sikerült lőni, eddig akinek a kezében volt megkérdezte nem adom-e el. pl. és szerintem, még vagy három itthonira amit a 200as küszöb környékén vettem illik ez a kategóriabesorolás.
    azt már csak halkan említem meg hogy a framus diablo CUSTOM is tolerálható mértékben volt 200 felett ( bőven inkább a 200 felé mint a 300 felé ) és azért érted.... karcmentes csilvili SDkell tömött plekkelt maple top német custom gitár olyan minőségérzet ahogy megfogod, és olyan hang akármibe dugod....

    isten bizony értem hogy nem akar mindenki ennyit sem rákölteni. de venni valamit 100 körül ami még nem öröm, és bőven 200 körül lesz a vége mire élvezed, de az idő meg rohangálás meg várakozás.

    a beállítás dologra meg: ott a youtube. mindenről van 1000 videó. intonáció, action, nyak, bund becsiszolás, bundvég tökéletesítés. én tényleg értem hogy féltjük a hangszert és inkább csinálja profi. de azért egy action egy intonáció és a nyak óvatos állítása egy felnőtt embernek aki számítógépet be tud kapcsolni abszolválható kell legyen.
    amugy a forrasztás is ebbe a kategóriába esik. én pl fogyatékos vagyok elektromosság dolgokból. a komplett koptatólapra uj pickupok potik kapcsolók kötése, az volt amit már én nem vállaltam el otthonra. de egy másik gitárra egy komplett koptatóra szerelt elektronikát már én tettem be földelések és jack beforrasztással.

    nem olyan nehéz dolgok ezek.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák