Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz Goose-T #37255 üzenetére

    Szerintem tegyél rá ilyen Les Pault 300Ft-ot megér.
    Amúgy királyul néz ki. Nagyon adja.

    "A húr is tiszta rozsda volt."
    Ajajj, akkor az pince lesz, persze ha szerencséd van jó a lakk mindenhol és a fába nem került nedvesség.

    Nagyon köszönöm a hírlevelet. Tényleg működik. A mai B550-et sikerült megcsípnem. Egy szebb váza is kerül ennyibe, állati. Én örülök neki akkor is, ha teljes KO. mert eladom a Toby-t így most egy állvány felszabadul, szóval lesz mibe tenni. Amint lesz időm visszaszerelni Tóbiásba az eredeti hangszedőket meg is hirdetem.
    Ha megérkezett a B550 írok majd, hogy mi van vele. Izgi. Ez a szín elég szokatlan. A feketében az a piros paca élőben remélem nem dominál nagyon, mert piros nem igazán van a szobában.

    Állati mákom volt. Éppen a gép előtt ültem megnyitott gmail, amikor megjött a leveled és azonnal kattintottam. Na, mondom most nyakon csípem. 2 másodperc volt és mivel paypal semmi űrlapot nem kellett töltögetni katt-katt-katt, aki 20mp-el utánam kezdte már lekéste 1 perc nem volt mindösszesen. Visszakattintottam a leveled linkjére a végén és már minden darab elkelt felirat fogadott, szóval vagy egyesével adogatják, vagy a többiek is résen vannak.
    Érdekes, hogy bass mindig csak egy van solo meg több...

Új hozzászólás Aktív témák