Hirdetés

Aktív témák

  • memorix

    aktív tag

    válasz szandro #182 üzenetére

    Nekem Zalman 9700LED -van, Asus TA 683 ház, 350W Chiftec táp, 1 db rendszerhütő 18DB alatti zajjal, Core 2 duo 4300, Gigabyte 965P-DS3, WD 250 GB Pata HDD, Gigabyte NX76G256D-RH (nVidia 7600GS) 256MB PCI-E Silent Pipe, 2xKingmax 512/800 DDR II és alapjáraton csak vinyó hang van amikor töltöget. Semmi egyébb zaj...sőt a zalman még a videókarira is fujja a levegőt...

    Úgyhogy ajánlom mindenkinek a Zalman 9700Led-t...csak akkor kapcsol be a hütője amikor kell különben nem megy...word, excelnél, programozásnál semmi mozgás.. :)) .

    No és lehet tuningolni kivülről szabályozható a fordulatszám...és lazán lehet emelgetni a lapon 2.8 -ig fesz emelés nélkül a sebességet és nem kell akkor sem csúcsra járatni a hűtést... ami meg az itt lévő tesztet illeti nekem jobb értékek jöttek ki hőfokra... ennyit erről... :DDD

    Nekem a csönd hangja jobban tetszik mint a sok + mhercz... máskülönben ha igy haladnak az árak 2 év múlva csak procit kell cserélnem és olcsón lesz tuning nélkül 4 processzoros gépem egy 20-ból :Y :DD

Aktív témák