Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisgyerek85

    senior tag

    Sziasztok!

    Tegnap történt, hogy vendégségbe voltunk és a házigazda a mi gépünkről fel akarta másolni a gépére az aznapi képeket (egy 2gb-os kártya van a gépbe és még volt 10 képnek hely, a tegnap fotózott képek száma meg 47db, szóval jó sok kép volt még fent)
    Na szóval rácsatlakoztatta a gépére a fényképezőgépet, usb-miniusb kábellel, majd lefagyott a total commander. Hmm kihúzza a kábelt bekapcsoljuk a f.gépet és nincs rajta egy db fotó sem. Itthon kivettem az sd kártyát és úgy csatlakoztattam a gépemre kártyaolvasóval. Érdekes módon a tegnapi képek megvannak a kártyán, de ha visszarakom az f.gépbe a kártyát akkor az még mindig azt írja ki, hogy nincs kép.
    Próbálkoztam ezzel a programmal, lát is ~500db képet, vissza is állítottam, de se a windows képnézegetővel sem a picasa-val nem lát tartalmat. Szóval megnyitja, de nincs kép. Erre valami megoldás :F
    És érdekes módon ezeknek a dátuma 05-07 között van ami lehet, hogy a feleségem gépén meg is vannak. Amik eltűntek azok augusztus vége és szeptemberi dátumúak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák