Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HugóBoss

    tag

    Sziasztok, lenne egy egy elég nagy kérésem/kérdésem egy nagyon unatkozó, solid edge-ben jártas bárkihez :)

    Olyan gondom van, hogy van egy corel drawban megrajzolt alkatrészem, ami 7 darabból áll, ezeket lehet összerakni fülek, kivágások segítségével. Mivel a corel nem erre való, viszont csak ehez van tapasztalatom, kivágás előtt szeretném ellenőrizni, hogy az elemek a megfelelő helyeken a megfelelő módon találkoznak.
    Itt jönne a képbe a solid edge. Viszont ebben csak addig sikerült eljutnom, hogy a dxf-be konvertált fileokat megnyitottam és megadtam az 1mm-es vastagságot a lemezeknek. Viszont azt, hogy összeállítsam őket, már nem sikerült kiviteleznem, és tutorialt sem találtam hozzá :(
    A kérésem nem az lenne, hogy valaki csinálja meg helyettem, mert bár haladnék azzal is, de nem tanulnék belőle. Inkább azt szeretném, hogy ha valaki csinálna egy pár lépéses tutorialt, videó vagy leírás formájában (az nekem mindegy) Mivel az alkatrészek külön külön fileokba vannak lementve, ha könnyebb, átküldenék belőle 2-3-at és azzal lehetne magyarázni. Tudom, hogy nagy kérés, de hátha.
    Amennyiben akad jelentkező, annak nagyon szépen megköszönném, vagy nagyon meghívnám mondjuk egy sörre :) (esetleg megbeszéljük az árat)

    Köszi

  • HugóBoss

    tag

    Sziasztok, lehet teljesen offtopic lesz, akkor elnézést. Olyan free programot keresnék, ami cdr vagy dxf file esetében meg tudja mondani, hogy egy 2D rajzban mennyi a körvonalak hossza. Lézervágáshoz kellene, hogy tudjak árat számolni, mert macerás minden vacakra megvárni az árajánlatot. Nekem csak corel draw van, azt használom, ha esetleg az tud ilyet az a legjobb :)

    köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák