Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    Üdv. mindenkinek!

    Keresztapám hozott nekem egy Garmin nüvi 50 eszközt, hogy frissítsem a térképeket rajt. Találtam egy ilyet, viszont ez csak egy 68MB-os fájl, ami most van rajt, az 963MB. Ha ezt rátettem, akkor a Beállításokban valahol az Infó-ban a CN Europe NT 2014.10 sor eltűnt, csak a NaviGuide 6.5 NT maradt. Gondolom az lehet, hogy eddig egész Európa térkép volt rajt, ez meg csak Magyarország (viszont a térképet húzogatva Ausztriában is kiírta a települések nevét, úgyhogy érdekes...).
    A kérdésem az lenne, hogy hol találok hozzá ennél frissebb Európa térképet? Találtam egy ilyet, de ezen kívül semmit, e-mail-cím meg jelszó nem hiszem, hogy van keresztapámnak hozzá, nem annyira van otthon az ilyen műszaki dolgokban.
    Tettem már föl a gépemre Garmin Express-t, WebUpdater-t, 4.0-ra frissítette is a szoftvert, csak a térképekkel akadtam el.

    Szerk.: Aha, már nagyjából látom a különbséget, visszatettem az eredeti gmapsupp.img fájlt a map mappába, megnéztem a térképet megint, és így mutatja az utakat is Ausztriában, nem csak néhány település nevét, mint a 68MB-os fájllal.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák