Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz jenei1994 #9276 üzenetére

    a levegovetel,majd hozzaszoksz

    decathlonba egy petzl fejlampat akarok venni a sima belepo Tikkina 3-at 4990ert zold vagy kek + kalenji zoknit 990ert az bevallt (kiprun vagy mi a szeria neve,van belole 1490ert is magasabb szaru)
    cipo mashol lesz,outletben megnezem a merrelleket...az az AllOutFuse nagoyn tetszik,nem tudom valakinek volt-e mar a laban,hybrid terep/aszfaltfuto
    meg a multinaviban van felreteve par inov8,azok ram varnak egyik 19900ert utolso darab :)

    eljon annak is az ideje,hogy megint versenyzem valamit feletek...az iden HU allapolgar lettem ergo a szenior kategoriaba majd fellepve ugy terveztem beallok ott egy orszagos palyaversenyre,itt szerbiaban nem szerveznek ilyet sajnos (csak 5K-tol felfele utcai versenyeken kulonboztetik meg a szeniorokat a fiataloktol,de akkor is csak utolag mert ugye egyszerre indul mindenki,az ugy nem moka) palyan szogesben mondjuk kozeptavon mar mas a leanyzo fekvese :P

    [ Szerkesztve ]

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák