Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz bandus #85023 üzenetére

    zsolt: izomláz van fenékben és vállban, annyira erőlködtem a dombon a tracking géppel :) Hajtott a kényszer, mert tudtam, hogy fut mögöttem Papi és a 7%-os emelkedőn kétszer gyorsabb futva, mint én az utánfutóval :) Jól számítottam ki, kb. a domb tetején előzött csak le.
    bandus: Igen, általában max. 1 perc a pihenő a zónák között, visszaáll a pulzus 130 alá, átmozgatok, resetelem az órát, tesztelem a hátsó combot, figyelek a testjelekre van-e valami gond/szokatlan fájdalom, beállítom a zónához megfelelő zenét és az utolsó zóna előtt veszek egy nagy levegőt :D
    Tom: alig tudtam az utolsó zónában felpörgetni 180-ig. Eddig simán ki tudtam akasztani a pulzust 185-re. Most rendesen izomból kellett tempózni hozzá. A további sebesség növekedés egyik korlátja a térdek terheltsége, amire figyelni fogok. 170-es zónában vettem észre, hogy a 2. km végén volt egy pont, amikor az elrugaszkodás kezdett laposodni. De nem attól, hogy elfogyott az erő, hanem egyre terhelődött a térd. Úgy tapasztalom, hogy nálam 04:30 az a határ, ami alatt a becsapódás hatása már jelentősen megnő.
    Minden tiszta az edzésterv tökéletes, az akarat és hozzáállás megvan, csak a futómű kell bírja a terhet. Ellámpázgatok én ezzel az edzéstervvel ősszel/télen a fagyos hajnalokban :) :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák