Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sipi700

    tag

    válasz HKorn #59801 üzenetére

    Ingyen gyakorlatilag semmi nem működik benne. Kb. 40e Ft egy év, de biztos vannak akciók. Mióta edzőm van nem fizetek. Látom az edzéseket, látom a grafikont, de nem tudok benne kijelölni és kisebb szakaszt megnézni, vannak fitness, fatigue, harmadikra nem is emlékszem értékek azt sem látom ingyenesben. Ezekből látni mennyire vagy fitt. Jó pár grafikon is van ezekhez dashboard részen, azt sem látom. Van egy ATP nevű felület, ott lehet versenyeket tervezni célidővel, ha az megvan megmondja melyik héten milyen edzéseket végezz (állóképesség, erő stb.) és azt is, hogy adott hétre mennyi legyen a terhelés (TSS). Természetesen ingyenesben ez sem működik.
    Nagyjából egy ingyenes Strava szintű felületet látsz vagy még annyit sem. Egy-két funkció hiánya még engem is idegesít. Ha valamelyik naphoz szeretnék megjegyzést írni csak kb. 2 nappal későbbre engedi, más helyre nem tudok írni.
    Garmin által használt regenerációs tanácsadó nincs benne, olyan napi edzésjavaslat sem. Ezeket a funkciókat Garminban sem szeretném látni, de kikapcsolni sem lehet :( Már nézegettem, az Apple watch-ot, talán nem mér ennyi hülyeséget és ha éppen nincs triatlon/sportág váltás lehet jobb lenne, de a napi szintű töltés nem vonz. Tudom 15 perc, de én 945-öt is elfelejtem 2 hetente és amikor edzésre indulnék akkor veszem észre, hogy 10% :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák