Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsiworld

    aktív tag

    válasz Agony #59441 üzenetére

    Huhh, köszi a gyors választ (mindenkinek).

    3-4 perc után már bőven a számon veszem a levegőt. :( Az egyik orrom mindig el van kicsit dugulva. Ez már vagy 2 éve így van. Nem tudom, hogy miért. :( ) Igen nehéz lesz csak orron, de megpróbálom. A lépést is köszi. Megpróbálok akkor szökdelni. :)

    inf3rno:
    Ha a lábakra figyelés a gyors lépés, akkor megpróbálok figyelni rá. Hát, ilyen pulzus lent tartása még nálam nem megy. Örülök, hogy az a pár100 m megy egyszuszra. :)

    Zozo0525:
    hát, gyorsan aztán nem futok.:) Majd viszek mp3 lejátszót, amiben majd jön a hang: belégzés, kilégzés, ...
    Így talán nem felejtem el! :)

    jmuranyi:
    Konkrétan úgy kezdtem csütörtökön, hogy a kisfiam elvittem oviba, és hazafutottam. Aztán délután oda futottam, haza séta a fiammal. Ez az mi band 4 szerint 420m (4 perc). Ma már 520m (nem tudom, hogy gps nélkül hogy számolta) ment 5 perc alatt, és még picit bírtam volna. Tehát konkrétan 5 perc az összfutás.
    Valamiért az él bennem, hogy megállás nélkül kell futni, és a séta szégyen. De akkor teljesen természetes a 0 szinten. :)
    A sebesség, beszélgetés, pulzus lent tartása. Ezek majd picit később.

    A heti 3x 30 perc mellé (nem tudom, mennyire fogom bírni) be lehet iktatni azt a napi 2x 4-500m-t? Vacsora helyett futok, hamarabb fekszem, de hamarabb is kelek, így hajnali reggelizem (is). Már 5 nap után is jobban érzem magam. :)

    Jofi81:
    köszi szépen. Mindenképp ránézek. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák