Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brownus

    veterán

    válasz tomcica #4907 üzenetére

    ez engem is érdekelne!

    ----

    bemásolom a gyúrós topikból, lehet megtetszik valami:

    (#19670) Tamoo, én sem, nekem is ilyenek vannak csak; jutavit-es kálcium-magn-cink, vitaday-es omega3, sörélesztő, c-vitamin (por formában), multi-v (most épp virágpor formában), szerintem pár ezer forint lehet havi bontásban. néha szoktam venni fehérje port.

    reggelente a gyümölcsturmixunkba szoktam tenni két kanál Lepidium Meyenii-it (maca gyökér).
    Rhodiola rosea-át (aranygyökér) meg roboráló hatása miatt szoktam inni, frissítő teának meg citromfüvet szoktam, mostanában nagyon rákaptam, imádom az izét.

    elírtam, frissítőnek a menta tea jó, sry

    jobban szeretem az ilyen természetes kiegeket, inkább ilyeneket mint amik már láttak kémcsövet is... nem beszélve arról, hogy olcsóbbak, hatásra meg un. sztem.

    pl. itt van a kóladió/cola vera:
    Használják afrodiziákumként, ébrenléthez és fogyást elősegítő szerként. A Kóladió a kávéhoz hasonló, annál azonban erőteljesebb stimuláns. A szervezetet többek között zsírégetéssel bírja a tárolt energia felszabadítására, viszont elűzi az éhségérzetet is, így kiváló fogyasztószer. Mentális frissességet vált ki, erőt ad a munkához, a sporthoz, enyhén pszichoaktív.

    -----

    amúgy nem gyúrok - nem hc módban:) , otthon végzek saját testsúlyos edzéseket, mondjuk most pont nem, mert a jobb vállam megfázott és/vagy begyulladt :( az én hülyeségem miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák