Keresés

Hirdetés

  • Men of War II teszt

    gp Tankok, gyalogság, tüzérség – lehet még újat mutatni a második világháborús stratégiai játékok világában? 14 évvel az első Men of Wart követően az eredeti fejlesztők ezt is megpróbálták.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Friss játéktrióhoz készült az új GeForce driver

    ph A WHQL minősítésű, 555.99-es eszközillesztő hibajavításokban is bővelkedik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz bajnokpityu #48846 üzenetére

    Igen, csak ilyenkor eléggé elborul az agya, és nem akar hallgatni ránk, nem figyel. Falat kajával próbálkoztunk, hogy elvonjuk a figyelmét ilyen helyzetben, de az is csak hellyel-közzel működik, ha messzebb van a másik kutya. Szuka egyébként, amennyire az ismert példákból tudjuk, másik szukákat nem bír. Esetleg valami oktatóvideót, gyakorlatok tudsz javasolni, amit kipróbálhatunk? Az a baj, hogy így alapból egy kutyaiskolába nem is tudunk elmenni vele, valamennyire muszáj lenne előbb ezt a viselkedését csillapítani.

    Hogy ON is legyek: pénteken megjött a Salomon Bonatti kabát. Nem rossz, nem rossz. Tegnap volt egy alaposabb próbája a mínuszban futottam két órát. Egész komfortos volt. A hátamon, meg hónaljban éreztem hidegnek az átizzadt alul lévő ruhákat, ha egy picit megálltam csövelni vagy orrotfújni, meg ha hátulról fújt a szél. Nem volt azért ez sem tragikus. Ezen szerintetek jobb minőségű pólóval, aláöltözővel tudnék javítani? Vagy a kabát kevés (vékony) ehhez?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák