Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz myckey #46231 üzenetére

    Nincs mar itt igazi tel jo nehany eve :N

    (a kep cime: "Vasarnapi edzes,a nebulokat varva")

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

  • LanyUs

    senior tag

    válasz myckey #46231 üzenetére

    Mindenképpen, de a "szokásos" 60 napot megvárom. Te sportoló voltál ( úgy olvastam ki a hsz-eidből ), biztosan ismered a palettát. Én csak egy lelkes amatőr vagyok, akik próbál ledobni egy kis zsírt az izmok megtartása mellett, ami az elmúlt stresszes időszakban felkúszott.
    Az éhgyomros edzésnél reggel segít 7g bcaa + 5g glutamin. A glutamin amúgy sokat javított az erőnlétemen és az immunrendszerem is erősebb lett. Multit nem szedek mellé, csak magnézium, C és D. Nem költök bio,scitec tejsavóra sem, mert az MHN is rendben van. Kreatin megy még 5g/nap ( nem feltöltéssel szedem, mert 192/109-hez jóval több kellene amúgy ) a reggeli zabpehely turmixba. Futás és kondi is után meg 50g tejsavó+10g glutamin.

    Én ma reggel is felhúztam egy térdig érő aláöltözet + rövid naci + rövid és hosszú ujjú. Komp. szárat használom ha gyorsítok a végén, mert valamennyit csökkent a sérülés veszélyen. Azért a nagy tömegünknél van erő hatás is már rendesen. Süpped a Clifton.

    Ekkora szinteken nem jártam még, mint Te :R Még a szekszárdi borvidéki félmaraton is ki szokott készíteni a 700m szinttel. Általában szénné égek és szénné savasodok közben, de hát tudom, mert el vagyok fostosodva :D Dolgozom rajta ( amennyit a két gyerek, az asszony és a meló mellett lehetséges ).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák